|
Sc Meddo huldigt nog meer leden op feestavond
Tijdens de jubileumreceptie van Sportclub Meddo was het al goed raak met vijf Koninklijke onderscheidingen en vijf KNVB-spelden. Tijdens de feestavond ging Sportclub Meddo nog even door met huldigen.....
Als eerste waren Jolanda Scholten, Bennie ten Barge en Gerrit Oonk aan de beurt: drie mensen op wie Sportclub Meddo bijna nooit tevergeefs een beroep doet. Jolanda Scholten begon als dameskeepster en was daarna jarenlang actief als pupillentrainer. Daarnaast was ze vier jaar lang bestuurslid en is ze nog steeds actief bij de verloting van thuiswedstrijden van het eerste en als begeleidster van de Pupil van de Week.
Bennie ten Barge is al meer dan 25 jaar leider en grensrechter bij diverse elftallen, de laatste jaren bij de dames. Daarnaast is hij onder meer controlepost bij de Keiloop en helpt hij al jaren mee bij de autocross in Meddo.
Gerrit Oonk heeft vooral bergen werk verzet als jeugdsecretaris en wedstrijdsecretaris bij de jeugd. Daarnaast haalt hij oud papier op en is hij al weer jarenlang grensrechter bij Meddo 2. Zowel Jolanda, Bennie als Gerrit werden door voorzitter Joep Dorsthorst benoemd tot lid van verdienste.
50 jaar lid Na Joep Dorsthorst kreeg jeugdvoorzitter Tom Meeusen de microfoon. Hij zette maar liefst zeven mensen in het zonnetje, waarvan er vijf daadwerkelijk aanwezig waren: Adri Koldeweij, Fons te Boome, Felix Raben, Aloys Raben en Joep Dorsthorst. Zij kregen allemaal een blijvende herinnering.
Eén van deze personen mocht nog wat langer blijven staan: Joep Dorsthorst. Joep is al veertien jaar voorzitter, maar was daarvoor al actief als scheidsrechter. Zijn naam zal echter voor altijd verbonden blijven aan de nieuwbouw van de kleedaccommodatie, waarvan hij de drijvende kracht was. Joep werd voor al zijn verdiensten benoemd tot erelid van Sportclub Meddo.
Tot slot werd Adri Koldeweij nog eens extra in het zonnetje gezet. Als enige van de 50-jarige leden is Adri nog steeds actief als voetballer. Als verdediger is hij ondanks zijn 65 jaar nog steeds lastig moeilijk passeerbaar. Zijn medespelers kozen de feestavond uit om hem te huldigen voor 1000 wedstrijden bij Meddo. Hij kreeg daarvoor een aandenken en een fraai Meddo-shirt met de opdruk Adri 1000.
Voor foto's van deze feestavond en de huldigingen, zie ons fotoalbum. Klik hier ...
|